м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
від 1300 грн в залежності від кількості засновників.
Терміни:
5-10 днів
Замовити реєстрацію ТОВ

Реєстрація підприємств ТOВ, ПП

Товариство з обмеженою відповідальністю - це засноване одним або кількома юридичними або фізичними особами господарське товариство, статутний капітал якого розділений на частки. Учасники товариства не відповідають за його зобов'язаннями і несуть ризик збитків, пов'язаних з діяльністю товариства, у межах вартості належних їм часток у статутному капіталі товариства.

Приватне підприємство - це юридична особа, яка створюється на основі приватної власності одного або кількох власників і пріобрітает статусу юридичної особи з моменту його реєстрації в державних органах.

Реєстрація ТОВ, ЧП необхідні документи:

 • Копію паспорта та ідентифікаційного номера засновника(-ів), директора;
 • Назву ТОВ/ПП
 • Юридичну адресу(місцезнаходження)може бути місце реєстрації одного з учасників або фактичне місце знаходження офісу підприємства,. або купівля юридичної адреси.
 • Основні види діяльності згідно класифікатору видів економічної діяльності (при необхідності наші фахівці допоможуть Вам вибрати квед).
 • Розмір статутного капіталу.

Для юридичних осіб-засновників додатково надається:

 • Витяг з ЄДР;
 • Копії статутних документів;
 • Протокол зборів учасників ТОВ або Рішення ПП про створення нового підприємства; 
 • Протокол (Рішення), що підтверджують повноваження особи, що буде підписувати документи новоствореного підприємства.

Після завершення процедуры Ви отримуєте:

 • Виписку про державну реєстрацію;
 • Затверджений статут підприємства;
 • Печатку підприємства.

На сьогоднішній день послуга реєстрація ТОВ та ПП стала дуже актуальною і популярною зважаючи на її переваги перед іншими формами діяльності.

У разінеобхідності, ми можемо допомогти Вам отриматим свідоцтво платника податку на додану вартість (ПДВ)

Бланк заяви можна завантажити ТУТ

Кведи

Оценить: Рейтинг 0,0 - 3 голосов

Дополнительные услуги

Послуга Вартість Терміни
Виписка, Витяг, Довідка 500 грн. від 1-го робочого дня
Ідентифікаційний код для іноземця 750 грн. 10 днів
Зміна системи оподаткування › ПДВ 750 грн. 5-10 днів
Зміна системи оподаткування › Оформлення платником єдиного податку 500 грн. 5-10 днів
Реєстрація касового апарату 1 000 грн. 5-10 днів

Питання - відповіді

Регистрация фирмы по месту прописки

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как мне быть. Я прописан в Житомире, а хочу открыть фирму в Киеве. Могу я так сделать. Или надо открывать фирму по месту прописки. Спасибо!

Відповідь: Все зависит от регистратора, который будет регистрировать Вашу фирму. По закону, место прописки не влияет на регистрацию бизнеса. При заполнении документов Вы сами выбираете, какой адрес указывать. Но регистратор может проверить Ваши паспортные данные и место прописки (регистрации). Просто, приходя в государственные учреждения, старайтесь быть приветливыми и культурными людьми, что бы у чиновников не возникало желания усложнять Вам жизнь.

Чи існують ще дочірні підприємства?

Доброго дня! Я маю своє ПП, хочу відкрити дочірнє в іншому місті. Але проблема в тім, що дочірнє підприємство створюється за рахунок інших інвесторів, які хочуть стати засновниками. Чи це можливо?

Відповідь: Добрий день! Зараз такого визначення як дочырнє підприємство не існую. Ви можете зареєструвати ТОВ,і вказати засновниками можуть бути інвесторі і Ваше ПП. За більш докладнішою інформацією звертайтеся в нашу компанію.

Cуществует ли государственная помощь в регистрации ООО?

Я давно мечтала открыть свое кафе. Сейчас работаю поваром на пол ставки, так как я инвалид 3 группы. Могу ли я получить какую-то финансовую помощь от государства в этом вопросе?

Відповідь: Если бы Вы стали на учет в ЦЗ, то могли получить помощь от государства на открытие своего дела. Но как инвалиду, к сожалению, никакая помощь не предусмотрена.

реєстрація ТОВ

Які документи необхідно подати реєстратору для реєстрації ТОВ?

Відповідь: Перелік документів, що необхідно подати державному реєстратору для державної реєстрації створення ТОВ наведено в Законі України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». Це: заява про державну реєстрацію створення юридичної особи; установчий документ юридичної особи, у разі створення юридичної особи на підставі власного установчого документа.

Задати питання

Корисні статті

Відгуки

Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33