м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
3 500 грн.
Терміни:
3-5 дні
Замовити замовити зміну статуту ГО

Внесення змін до статуту громадської організації ГО, перереєстрація статуту зміна відомостей

Внесення змін до статуту благодійої огранізаціїВідповідно до вимог чинного законодавства України всі Громадські об’єднання (Організації, Спілки) зареєстровані до 31.12.2012року мають привести свої Статути (Положення) у відповідність до Закону України «Про громадські об’єднання» , який вступив в дію 01.01.2013р. На внесення відповідних змін до установчих документів Законом встановлено строк 5 (п’ять) років.

Отже, Статут громадського об’єднання має бути приведений у відповідність до Закону України «Про громадські об’єднання» до 01.01.2018року.

Звертаємо вашу увагу на те, що при проведенні державної реєстрації змін до установчих документів на виконання вимог Закону в межах встановлено строку – плата за реєстраційну дію, до бюджету, не справляється.

При цьому такі Громадські об’єднання (Організації, Спілки) мають право не змінювати власну назву, навіть якщо вона суперечить вимогам Закону.

Матеріальної відповідальності за не виконання даної норми Закону не передбачено, проте органи юстиції можуть перевіряти діяльність та установчі документи громадських об’єднань на відповідність чинному законодавству.

З метою економії Вашого часу пропонуємо скористатися послугами нашої компанії. Наші спеціалісти із задоволенням допоможуть Вам у вирішенні цього питання, і не тільки.

Для цього Вам необхідно надати нам:

Статут це основний організаційний документ в діяльності установ, організацій і підприємств різних організаційно-правових форм власності. Він регулює взаємовідносини даної організації з іншими організаціями, з фізичними особами, права та обов'язки в сфері, відповідним напрямкам її діяльності.

У зв'язку з прийнятими змінами в законодавстві України з 1 січня 2017 року набирає чинності новий Реєстр неприбуткових організацій, в який будуть включені тільки ті організації, статути яких відповідають вимогам пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ і організацій до Реєстру та виключення з Реєстру.

 

Також нагадуємо про необхідність приведення установчих документів Громадських Організацій у відповідність Закону України № 4572-VI до 2018року.

Необхідні документи для зміни статуту ГО:

Після завершення процедури Ви отримаєте:

 • копію діючого Статут Об’єднання;
 • копію Виписки з ЄДР;
 • відомості про склад керівних органів.
 • Зміна статуту Громадської Організації
  • статут;
  • протокол вищого органу управління (загальні збори, конференція тощо) про прийняття нової редакції статуту ГО (при необхідності наші фахівці допоможуть в підготовці протоколу);
  • свідоцтво про легалізацію ГО з органу юстиції;
  • рішення про внесення до Реєстру неприбуткових організацій.
  • новий статут;
  • виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • нове рішення про внесення до Реєстру неприбуткових організацій.
Оценить: Рейтинг 0,0 - 3 голосов

З'явилися питання?

Задати питання

Інші послуги

Відгуки

Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33