м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
 
 
Замовити

Зміна відомостей про Фізичну особу-підприємця

зміна відомостей про ФОПЗміни до відомостей про фізичну особу-підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі підлягають обовязковій державній реєстрації.

Згідно ст. 45 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"зміни до відомостей про фізичну особу - підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі, а саме зміни щодо імені фізичної особи, місця її проживання, реєстраційного номера облікової картки платника податків або номера та серії паспорта фізичної особи, яка через свої релігійні або інші переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідні органи державної влади і має відмітку у паспорті, набирають чинності з дня їх державної реєстрації.

Якщо у Вас виникла необхідність внесення змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі Вам стануть у нагоді послуги нашої компанії:

в межах району;

перехід в інший район.

Кведи

Оценить: Рейтинг 0,0 - 5 голосов

Завантажити бланки

Питання - відповіді

Расчет стоимости услуг

Добрый день!Хочу узнать, возможно ли прибегнуть к вашей помощи в решении ситуации.Ситуация следующая. Есть ЧП, зарегистрированный в Донецке. Единый налог, 1 группа, 10%, без наемных работников. Последний год налоги не платились, отчет за 2014 год не подавался ни налоговый, ни по ЕСВ. Сейчас хочу оплатить налоги, штрафы, подать отчетность, чтобы дальше снова исправно все платить.Мне нужен человек, который изучит все, свяжется с налоговой, выяснит сумму налога, штрафов, которые нужно оплатить, а также реквизиты, на которые нужно оплачивать все. Возможно ли за этими услугами обратиться к вам и сколько это будет стоить?

Відповідь: В решении этого вопроса Вам, с радостью, помогут специалисты нашей компании! Более детальную информацию Вы можете получить у наших специалистов по указанным телефонам: 0636509995, 0503897533, 0980287533. Будем рады Вам помочь!

Задати питання

Інші послуги

Відгуки

Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33