м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
 
 
Замовити

Реєстрація змін громадської організації

Згідно чинного законодавства України, а саме  ст.14 Закону України «Про громадські об’єднання» Ви маєте право вносити зміни до статуту свого громадського об'єднання, до складу керівних органів та особи (осіб), уповноваженої представляти громадське об'єднання, місцезнаходження громадського об'єднання в порядку, визначеному статутом Вашого об'єднання.

Згідно норм законодавства зміни мають вноситися до реєстру, тому громадське об'єднання повинно повідомити уповноважений орган з питань реєстрації, в якому знаходиться реєстраційна справа громадського об'єднання про зміни.

Уповноважений орган з питань реєстрації протягом п'яти робочих днів з дня отримання документів приймає відповідне рішення.

Після прийняття повідомлення про зміни уповноважений орган з питань реєстрації:

  • вносить до Реєстру громадських об'єднань відомості про зміни у складі керівних органів, особи (осіб), уповноваженої представляти громадське об'єднання, зміну місцезнаходження та про зміни до статуту і забезпечує внесення відомостей про зазначені зміни щодо громадських об'єднань із статусом юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;
  • видає (надсилає рекомендованим листом з повідомленням про вручення) громадському об'єднанню свідоцтво про реєстрацію, виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та один примірник статуту з відміткою про прийняття повідомлення про зміни до статуту - у разі зміни назви, мети та місцезнаходження громадського об'єднання;
  • видає (надсилає рекомендованим листом з повідомленням про вручення) громадському об'єднанню виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців - у разі змін у складі керівних органів громадського об'єднання.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам зареєструвати зміни Вашої громадської організації, а саме зміни:

Оценить: Рейтинг 0,0 - 4 голосов

Питання - відповіді

О перерегистрации общественной организации

Какие условия перерегистрации общественной организации? Форма - благотворительный фонд. Дата основания 1996 год. Место регистрации Киев. Причина необходимости перерегистрации - изменение состава учредителей, смена руководителя, изменение юридического адреса. Также потребуется - очистка состояния отчётности: не сдавалась на протяжении нескольких лет, баланс нулевой.

Відповідь: В решении этого вопроса Вам, с радостью, помогут специалисты нашей компании! Более детальную информацию Вы можете получить у наших специалистов по указанным телефонам: 0636509995, 0503897533, 0980287533. Будем рады Вам помочь!

Перерегистрация общественой организации

Возможно ли преобразование общественной организации в благотворительный фонд?

Відповідь:

перерегистрация?

Добрый день. Мой муж является Президентом не прибыльной общественной организации( регистрацию прошли, устав и протокол собрания есть). Сейчас встал вопрос о смене вице-президента и секретаря. Нужно ли нам снова перерегистрировать ОО.

Відповідь:

Задати питання

Корисні статті

Інші послуги

Відгуки

Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33