м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
1 300 грн.
Терміни:
1-2 дні
Замовити зміну прізвища приватного підприємця

Зміна прізвища ФОП (фізичної особи-підприємця)

Смена фамилии, имя или отчества ФЛП (частного предпринимателя) - это тот факт, который требует регистрации в от государственных органах. На протЯжении месяца после изменений ЧП должен обратиться с соответствующей заявлением.

Нарушение сроков тянет за собой неразбериху и штрафные санкции.

Сначала ФЛП меняет свой ​​паспорт, в котором фиксируется замена фамилии. Так как паспорт - это основной документ идентификации личности, и он предоставляется во всех от государственных органах для дальнейших изменений.

Следующий шаг: смена идентификационному номера физического лица. Вносятся изменения в Государственный реестр физических лиц-плательщиков налогов и других обязательных платежей. В результате оформляется номер с новой фамилией.

Дальше необходимо поменять Свидетельство о госрегистрации. Для этого подаются измененный паспорт и идентификационный номер.

Согласно действующее законодательству, смена фамилии ЧП является основанием для замены Свидетельства о гос регистрации ФЛП.

Для внесення зміни прізвища ФОП необхідні документи:

  • копію документу, що підтверджує зміну прізвища;
  • копію паспорта та ідентифікаційного коду;
  • довіреність, посвідчену нотаріусом;

Також необхідно внести зміни в Свідоцтво платника єдиного податку. Для цього оформляється і подається відповідна заява.

Дані із зміненою прізвища необхідно внести до відповідних соціальних фондів: Пенсійний фонд України і якщо є наймані працівники до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Якщо підприємець працює за ліцензією, зміну прізвища необхідно провести і в документах про ліцензійної діяльності.

ФОП працює з печаткою зобов'язаний поміняти друк і вказати свої нові дані. Ця процедура відбувається в два етапи: знищення старої печатки та виготовлення нової. На кожен етап необхідно отримати відповідний дозвіл.

І завершальний етап - зміна банківських реквізитів ПП (ФОП). Закривається старий рахунок в банку і відкривається рахунок на нове прізвище.

Після завершення процедури зміни прізвища ФОП, Ви отримаєте:

  • виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • довідку з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій (ЄДРПОУ) (за бажанням);
  • нову печатку.
Оценить: Рейтинг 0,5 - 6 голосов

Завантажити бланки

З'явилися питання?

Задати питання

Інші послуги

Відгуки

Користувач: АННА 29 серпня 2018 р. 14:36:36
СТАРІЙ БЛАНК Форма 11 - РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Как а вами работать? Вы не удосужились дать верную информацию. Есть новый бланк ф 11 Наказ Міністерства юстиції України 18 листопада 2016 року № 3268/5
Користувач: Вадим 10 червня 2014 р. 09:34:33
Спасибо за информацию. Очень понятно и актуально, "ФОП працює з печаткою зобов'язаний поміняти друк і вказати свої нові дані. Ця процедура відбувається в два етапи: знищення старої печатки та виготовлення нової. На кожен етап необхідно отримати відповідний дозвіл." А где дозвил то взять?
Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33