м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
4 500 грн.
Терміни:
1-2 дні
Замовити замовити зміну статуту ОСББ

Изменение устава ОСББ

З 01 липня 2015 року Закон України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»  діє у новій редакції. Підставою внесення змін стало прийняття Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який суттєво змінив підхід до управління багатоквартирним будинком.

В перехідних положеннях Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» зазначено, що Статути ОСББ, затверджені до набрання чинності цим Законом, діють у частині, що не суперечить цьому Закону.

Отже, новий Закон не встановлює обов’язку вносити зміни до Статуту ОСББ з метою приведення у відповідність до чинного законодавства, проте оскільки положення Статуту, що не відповідатимуть Закону будуть визнаватися недійсними – це може призвести до ускладнення в управлінні та здійсненні ефективної роботи ОСББ.

Таким чином варто уважно проаналізувати положення Статуту яким на сьогодні керується ОСББ та зробити його максимально ефективним і вигідним для співвласників.

 Наші спеціалісти із задоволенням допоможуть Вам у вирішенні цього питання, і не тільки.

Для цього Вам необхідно надати нам:

  • копію діючого Статут Об’єднання;
  • копію Виписки з ЄДР;
  • відомості про Об’єднання (кількість квартир, кількість членів і т.д.).
Оценить: Рейтинг 0,0 - 5 голосов

З'явилися питання?

Задати питання

Інші послуги

Відгуки

Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33