м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
750 грн.
Терміни:
2 робочих дні
Замовити реєстрацію приватного підприємця іноземця

РЕЄСТРАЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ ІНОЗЕМЦЯМИ

Іноземці та/або особи без громадянства, які законно перебувають на території України, при проведенні підприємницької діяльності користуються тими ж правами і наділені тими ж обов'язками, що й громадяни України. За винятками, встановленими Конституцією України чи міжнародними договорами.
Іноземцю для державної реєстрації ФОП (фізичної особи-підприємця) в Україні не потрібно отримувати дозвіл на проживання та інших дозвільних документів.

Для того, щоб іноземець зміг розпочати підприємницьку діяльність на території України та зареєструватися як ФОП, необхідно отримати ідентифікаційний номер (реєстраційний номер облікової картки платника податків), в органах державної фіскальної служби.

Документи необхідні для отримання послуги

паспорт та його переклад на українську мову, засвідчений нотаріально. (переклад можна замовити у нас)
або
посвідка на тимчасове/постійне проживання в Україні.

Спеціалісти нашої компанії з радістю допоможуть у вирішенні питання щодо отримання ідентифікаційного номеру (РНОКПП) та державної реєстрації та/або перереєстрації фізичної особи-підприємця (ФОП) для іноземців.

Для того, щоб скористатися послугою, достатньо зателефонувати нам або залишити заявку на сайті: yustra.com.uа або написати на нашу електронну пошту: office@yustra.com.ua.

Будемо раді Вам допомогти!

 

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 
(044) 331 14 47, (098) 028 75 33, 
(063) 650 99-95, (050) 389 75 33.
Будемо раді Вам допомогти!

Кведи

Оценить: Рейтинг 0,0 - 3 голосов

Вас можуть зацікавити

Питання - відповіді

де отримати ідентифікаційний номер фізичної особи для іноземця

Відповідь: Спасибо за вопрос. Необходимо обратится в налоговую там, где Вы будете осуществлять деятельность. Заполнить форму которую Вам дадут № 1ДР. В течении 2 недель Вам выдадут идентификационный номер.

Срок регистрации ЧП

Возможно ли зарегистрировать ЧП для иностранца за 5 дней.Спасибо за ответ.

Відповідь: Нет к сожалению быстрее 2 недель не получится.

Індентифікаційни код

Мій чоловік з польщі йому потрібен код індефікаційний де можна його взяти він неприписаний на україні

Відповідь: Реєстраційний номер платника податків (ідентифікаційний номер) отримують в податковій за місцем проживання або в податковій вищого рівня. Якщо чоловік проживає в Києві то це ГУ ДФС у м.Києві. Для отримання ІН не обовязково мати прописку (місце реєстрації) в Україні. Якщо у Вас виникнуть ще якісь питання, звертайтесь і наші фахівці із задоволенням Вам допоможуть! Будемо раді співпраці!

Відкриття ФОП іноземцем

Добрий день!Підкажіть, будь ласка, чи може іноземець відкрити ФОП в Україна і бути на спрощеній системі оподаткування (3-я група), маючи тимчасовий дозвіл на проживання в Україні?Дякую за відповідь!

Відповідь:

ЧП для иностранца.

У меня появился знакомый который хотел бы открыть ресторан на территории Украины(Киев). При этом он предлагает полететь к нему и зарегистрировать брак, что бы потом получить ИНН в Украине, сам он жить и работать будет у себя на родине, а я смотреть за этим заведением. На сколько это законно? Для того что бы получить ИНН обязательно вписывать его в свой дом? А если не обязательно регистрировать его в своем доме, то как то может мне это навредить?

Відповідь:

Задати питання

Корисні статті

Відгуки

Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33