м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
залежно від виду документа
Терміни:
від 2-х робочих днів
Замовити розробку внутрішньої документації підприємства

Складання внутрішня документація підприємства

Кожне працююче підприємство зіштовхується з необхідністю ведення внутрішньої документації. Це досить великий спектр документів, які повинні не тільки відповідати чинному законодавству України, а й регламентувати всю діяльність, що здійснюється на підприємстві при цьому не суперечити один одному та інтересам підприємства.

Законодавством передбачено, що окрім нормативно-правових актів у своїй діяльності підприємство керується внутрішніми (локальними) документами, які розробляються та видаються власником підприємства або уповноваженим ним органом.

З об’єктивних причин керівним органам підприємств не вистачає часу на ведення всієї внутрішньої документації, яка має регламентувати структуру підприємства, його роботу й т.д. Для уникнення зайвого клопоту довірте цю справу фахівцям.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам у веденні внутрішньої документації. До наших послуг входить розробка будь-якого внутрішнього документа, зокрема таких як:

  • Трудовий договір (контракт);
  • Посадові інструкцій;
  • Накази, розпорядження;
  • Штатний розпис;
  • Правила внутрішнього трудового розпорядку;
  • Положення тощо.

Звичайний, на перший погляд, внутрішній документ підприємства може стати механізмом для регулювання його діяльності та здійснення ефективного управління. Тож для уникнення небажаних наслідків та отримання бажаних результатів краще звернутися до фахівців нашої компанії.

Оценить: Рейтинг 3,4 - 5 голосов

З'явилися питання?

Задати питання

Відгуки

Користувач: КОля 2 червня 2015 р. 13:25:22
Очень доволен работой этих специалистов, все сами, не надо низачто переживать. Просто как гору с плеч сняли. Большое вам спасибо
Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33