м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
500 грн.
Терміни:
1-2 дні
Замовити реєстрацію приватного підприємця

Реєстрація приватного підприємця ФОП, ПП

Фізична особа - підприємець - найпростіша організаційно-правова форма діяльності, яка підходить для тих, хто тільки пробує себе в бізнесі. Дана форма має ряд переваг, які дозволять почати свою справу, маючи невеликий стартовий капітал.

Документи для реєстрації ПП, ФОП:

Копію паспорта та ідентифікаційного номера особи;

Довіреність

Після завершення процедуры Ви отримуєте:

Виписку про державну реєстрацію;

Печатку ФОП.

Також наші спеціалісти допоможуть Вам обрати необхідну для Вас систему оподаткування та перейти на неї.

Порядок реєстрації ПП, ФОП:

Дія № 1 «Державна реєстрація фізичної особи-підприємця, ПП»

Фізична особа-підприємець (приватний підприємець) підлягає обов'язковій державній реєстрації.

Для цього необхідно звернеться до органу державної реєстрації, який знаходиться в районному чи міській раді, або при районній державній адміністрації за місцем прописки майбутнього підприємця.

Дія № 2 «Реєстрація в міському чи районному органі Пенсійного фонду України»

Це необхідно зробити протягом 10 днів з моменту отримання свідоцтва про державну реєстрацію.

Для цього необхідно надати:

Ксерокопія паспорта;

Заява про взяття на облік до Пенсійного фонду;

Ксерокопія ІПН;

Ксерокопія Виписки.

При наявності у Вас працівників необхідно надати копію трудового договору з працівником.

Після реєстрації в Пенсійному фонді за Вами буде закріплений інспектор.

Також, Ви отримаєте документ, що підтверджує реєстрацію в ПФ.

Дія № 3 «Реєстрація ПП, ФОП в податковій інспекції»

Відповідно до набрали чинності 17 грудня 2012 законами № 4839 та 4834, завдяки введенню виписки з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб- підприємців, а також скасування довідки про взяття на облік платника податків з ДПС, вдосконалений принцип "єдиного вікна", який значно спрощує процедуру реєстрації. Таким чином, виписка підтверджує державну реєстрацію і постановку на облік в органах ДПС та ПФ. Видача виписки здійснюється державним реєстратором і використовується для підтвердження про постановку на облік і при відкритті рахунку в банку.

Важливо відзначити, що згідно з порядком встановленим Законом № 755 видача довідки державним реєстратором відбувається тільки після взаємного обміну даними про новий підприємця, які необхідні для постановки на облік в органах статистики, ДПІ, ПФУ. На практиці дані можуть передаватися в перебігу тижня, тому краще всього уточнити у реєстратора коли можна буде отримати виписку.

Дія № 4 «Отримання печатки»

Діючі законодавство дозволяє працювати деяким підприємцем і без печатки, але краще подбати про її наявність. Для цього, необхідно звернеться у фірму, яка займається виготовленням печаток. Там Вам допоможуть з її реєстрацією та оформленням.

Дія № 5 «Відкриття рахунку в банку»

На сьогоднішній день став дуже популярним безготівковий розрахунок, тому приватному підприємцю краще відразу відкрити рахунок у банку, якому Ви довіряєте.

Більшість банків надає послугу «Клієнт-банк », яка дозволяє працювати через інтернет.

Необхідні такі документи:

заяву про відкриття поточного рахунку;

виписка з ЄДР;

якщо підприємство зареєстровано до 17.12.2012 довідка за формою № 4- ОПП, яка підтверджує постановку на облік в податковій;

повідомлення про взяття на облік в ПФ (якщо є);

у разі спрощеної системи оподаткування - свідоцтво платника ЄП;

паспорт та ІПН.

Дізнайтеся, чи повідомляє банк податкову інспекцію про відкриття рахунку - якщо ні , вам доведеться ще раз їхати в податкову.

Після відвідування банку, своїм рахунком приватного підприємця Ви можете користуватися вже через три робочих дні.

Кведи

Оценить: Рейтинг 4,2 - 8 голосов

Дополнительные услуги

Послуга Вартість Терміни
Зміна системи оподаткування › ПДВ 500 грн. 5-10 днів
Зміна системи оподаткування › Оформлення платником єдиного податку 500 грн. 5-10 днів

Завантажити бланки

Питання - відповіді

Вопрос по ФОП

Здравствуйте, я программист, но работаю без официального трудоустройства. Скажите могули я стать частным предпринимателем, для того чтобы мог брать кредит или ездить за границу. А то куда не ткнись все спрашивают о работе.

Відповідь: Спасибо за вопрос, да стать предпринимателем 2 группы наверно самый рптимальный вариант. Вы будете платить 229 грн. налогов и 400 грн. в пенсионный фонд (ставки могут менятся). Отчет сдается 1 раз в год. Вам нужно просто вести книгу учета доходов и в нее можете заносить свою зарплату.

Может ли иностранец стать частным предпринимателем в Украине?

Скажите может ли гражданин другого государства открыть ЧП в Украине

Відповідь: Если я правильно поняла речь идет о частном предпринимателе. Да иностранный гражданин может стать частным предпринимателем в Украине для этого ему понадобится регистрация и идентификационный код. Более подробную информацию можете получить по телефонам (044) 331-14-47 (098) 028-75-33 Спасибо за вопрос обращайтесь еще.

Регистрация интернет-магазина

Добрый день! Хочу открыть интернет-магазин по продаже детских товаров. Как лучше поступить, какой выбрать КВЕД и относительно налогов? Если работать в тени, какие последствия? Спасибо!

Відповідь: Для осуществления такого рода деятельности Вы можете зарегистрироваться как физическое лицо-предприниматель либо же зарегистрировать юридическое лицо (ООО, ПП), оптимальная, при этом, система налогообложения – единый налог. С кодами видов экономической деятельности можно ознакомится перейдя по ссылке http://kved.ukrstat.gov.ua/KVED2010/kv10_i.html. За сокрытие доходов предусмотрена ответственность, в частности финансовая: штрафы и пеня и т.д.

Обязательно ли регистрировать ФОП

Здравствуйте! Хочу зарегистрировать в Чернигове свою газету, которая будет БЕСПЛАТНОЙ. Соответственно в ней будет 50 %, а то и более рекламы.Вопрос: Мне нужно регистрировать эту газету как рекламную или как простую местную газету?2. Чтобы стать учеридителем издания, нужно ли мне регистрироваться как ФОП? БЛАГОДАРЮ за ответ!

Відповідь: Вам нужно регистрировать печатное средство массовой информации, а не фоп. Учредителем печатного СМИ может быть либо физ.лицо либо юр.лицо. При этом при регистрации нужно указать вид печатного СМИ.

ФОП без прописки

Можно ли зарегистрировать ФОП без прописки?

Відповідь: Однозначної відповіді на це запитання немає. По-перше на сьогодні не існує поняття «прописка», а вживається термін «місце реєстрації». По-друге згідно в законодавстві міститься норма про реєстрацію фізичної особи-підприємця (надалі – ФОП) за місцем проживання. Тому теоретично можна зареєструвати ФОП без прописки, проте практично це зробити складно, але можливо.

Регистрация ФОП

Добрый день! Меня интересует вопрос, могу ли я отркрыть ФОП, если я являюсь сотрудником ТОВ предприятия? Какие кведы и налоговую систему выбрать если я занимаюсь, 1.Полиграфией 2.Кофе-машинами 3.Боксы для пополения, 4.торговля(опт и розница).5 интернет торговля 6.Протзводство бренд скотча , и многого другого, как все это в кведах описать. Спасибо

Відповідь: Здравствуйте! Спасибо что обратились в нашу компанию! Законодательство Украины не содержит запретов для занятия предпринимательской деятельностью физическим лицам, работающим по трудовому соглашению. По указанными Вами видами деятельности вы можете быть либо на общей системе налогообложения либо перейти на упрощенную систему налогообложения – стать плательщиком единого налога. Более детальную информацию по налогообложению Вы можете получить у наших специалистов по указанным телефонам: 0636509995, 0503897533, 0980287533. Которые как же помогут Вам подобрать коды видов предпринимательской деятельности или же Вы можете сделать это самостоятельно перейдя по ссылке http://kved.ukrstat.gov.ua/KVED2010/kv10_i.html

Довідка про джерела виплачених доходів та утриманих податків

Доброго дня!Чи можете ви допомогти в отриманні Довідки про джерела виплачених доходів та утриманих податків для 37 ФОП. Близько 50% з них зареєстровані не в Києві.Дякую!

Відповідь: Дякуємо, що звернулися до нашої компанії! Ми працюємо по місту Києву та Київській області. Строк отримання довідки 5 (п’ять) робочих днів. Якщо Вас влаштовують умови, зателефонуйте нашому спеціалісту (тел. 0636509995, 0503897533, 0980287533) щоб домовитись про деталі. Будемо раді Вам допомогти!

реєстрація фоп

Чи можливо зареєструвати ФОП для іноземця, який проживає за кордоном, в Україні лише буде отримано ІПН. Тобто без реєстрації місця проживання. Без виду на проживання.

Відповідь: Дякуємо, що звернулися до нашої компанії! Для реєстрації підприємцем іноземнця достатньо отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

ФОП по секонд-хенду

Добрый день!Хочу у Вас поинтересоваться в какую группу попадает торговля вещами и можно ли открыть ФОП не по месту регистрации,а в другом городе.

Відповідь: Торговлю можно осуществлять пребывая как на первой так и на второй группе единого налога. На первой группе можно заниматься только розничной торговлей. 1) первая группа - физические лица - предприниматели, не использующие труд наемных лиц, осуществляющие исключительно розничную продажу товаров с торговых мест на рынках и / или осуществляющие хозяйственную деятельность по предоставлению бытовых услуг населению и объем дохода которых в течение календарного года не превышает 300000 гривен; 2) вторая группа - физические лица - предприниматели, осуществляющие хозяйственную деятельность по предоставлению услуг, в том числе бытовых, плательщикам единого налога и / или населению, производство и / или продажу товаров, деятельность в сфере ресторанного хозяйства, при условии, что в течение календарного года  они соответствуют совокупности следующих критериев: не используют труд наемных лиц или количество лиц, состоящих с ними в трудовых отношениях, одновременно не превышает 10 человек; объем дохода не превышает 1500000 гривен. ФОП открывается только по месту регистрации, но осуществлять деятельность можно и в другом городе. Так различают адрес регистрации и адрес осуществления деятельности.

предпримиьательство

Как открыть предпринимательство гражданину Беларуссии в Киеве

Відповідь:

Название для ЧП, ФОП

Доброго времени суток! Могу ли я использовать индивидуальное название для работы. Работаю в сфере строительства, раньше был юрлицо "ВостокСтрой....." предприятие было закрыто, сейчас есть необходимость начинать деятельность опять. Вопрос: Могу ли зарегистрировавшись как флп использовать или зарегистрировать вышеуказанное название и использовать его в дизайне печати, не упраздняя мелкого шрифта ....фоп иванов иван иванович. Допустим в середине надпись "СтройРем...." с логотипом. Оформлять юрлицо пока побаиваюсь....Спасибо! Ваш ответ мне очень важен.

Відповідь:

Задати питання

Корисні статті

Відгуки

Користувач: Александр 21 серпня 2015 р. 05:23:45
Спасибо за помощь. Все оперативно)
Користувач: Михаил 21 листопада 2017 р. 13:51:45
Николай вам нужна справка переселенца . И с этой справкой вы регистрируете ФЛП . по такой же схеме как и обычно .
Користувач: Николай 21 серпня 2015 р. 05:37:19
Я из зоны АТО, как мне зарегистрироваться ФОП?
Користувач: Сергей 11 квітня 2017 р. 23:02:20
Если у меня нет регистрации места проживания, Вы сможете зарегистрировать меня как ФЛП? И как в данном случае с налоговой?
Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33