м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
3 500 грн.
Терміни:
від 3-х днів
Замовити

Реєстрація символіки громадського об’єднання

Громадське об’єднання із статусом юридичної особи може мати власну символіку (емблему, прапор), яка підлягає реєстрації відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".

Символіка громадського об’єднання не повинна відтворювати:

  • державні символи України;
  • інші офіційні символи чи знаки, які використовуються державними органами та органами місцевого самоврядування, державні та інші нагороди, печатки та інші відмітні знаки цих органів;
  • державні герби, прапори або офіційні назви інших держав;
  • ім’я або зображення фізичної особи без письмової згоди такої особи або її спадкоємців, засвідченої в установленому законом порядку, якщо інше не передбачено законом;
  • інші символи та знаки, використання яких обмежено законом.

Символіка громадського об’єднання має відрізнятися від зображення вже зареєстрованої символіки іншого громадського об’єднання.

Символіка громадського об’єднання затверджується уповноваженим статутним органом громадського об’єднання в порядку, визначеному його статутом.

Рішення про затвердження символіки має містити: вид символіки, її зображення та опис. Опис символіки повинен містити інформацію про кольори, масштаби та пропорції елементів символіки. Зображення символіки повинно містити повне або скорочене найменування громадського об’єднання.

Громадське об’єднання має право на використання власної символіки з дня її реєстрації. Забороняється використання зареєстрованої символіки громадського об’єднання фізичними та юридичними особами без згоди такого об’єднання та для цілей, не пов’язаних з діяльністю такого громадського об’єднання.

Документи та відомості, які необхідно надати для отримання послуги:

  • Статут громадського об’єднання;
  • Зображення символіки (емблеми та/або прапора) громадського об’єднання.

Після реєстрації символіки Ви отримаєте свідоцтво встановленого зразка.

Оценить: Рейтинг 0,0 - 3 голосов

З'явилися питання?

Задати питання

Інші послуги

Відгуки

Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33