м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
за домовленістю
Терміни:
Замовити

Будівельна ліцензія

Вартість і строк виконання послуги залежить від видів робіт на виконання, яких необхідно отримати ліцензію.

Документи, які необхідні для отримання Дозволу:

 • Виписка з ЄДР
 • Довідка зі статистики (Відомості ЄДРПОУ)
 • Реквізити підприємства
 • Перелік видів робіт пов'язаних із створенням об'єктів архітектури

Отримання будівельної ліцензії є обов'язковими для всіх суб'єктів господарської діяльності незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які виконують роботи, пов'язані із створенням об'єктів архітектури, відповідно до Переліку робіт провадження господарської діяльності у будівництві, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури (далі - Перелік робіт). *перелік робіт зробити активним, з посилання на них.

Порядок ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2007 р. № 1396, встановлює загальні вимоги до ліцензування господарської діяльності, пов’язаної з будівництвом об'єкта архітектури, який за складністю архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного обладнання належить до IV і V категорії складності (далі - будівельна діяльність). Категорія складності об'єкту будівництва визначається Порядком віднесення об'єктів будівництва до IV і V категорій складності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011р. № 557.

Господарська діяльність у будівництві, пов'язана із створенням об'єктів архітектури, підлягає ліцензуванню у порядку, визначеному Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності у будівництві, затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України № 47 від 27 січня 2009р., за такими видами:

 1. вишукувальні роботи для будівництва;
 2. розроблення містобудівної документації;
 3. проектування об'єктів архітектури;
 4. будівельні та монтажні роботи;
 5. монтаж інженерних мереж;
 6. будівництво транспортних споруд;
 7. інжинірингова діяльність у сфері будівництва.

Ліцензування будівельної діяльності є складною процедурою, тому фахівці нашої компанії, з радістю допоможуть Вам у вирішенні цього питання і звільнять Вас від паперової тяганини.

В ході співпраці наші спеціалісти, зокрема, допомагають:

 • Визначитися з Переліком робіт провадження господарської діяльності у будівництві, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури
 • Підготувати всю необхідну документацію
 • Вирішити кадрові питання та питання з технічним забезпеченням роботи
 • В проходженні комісії
Оценить: Рейтинг 0,0 - 0 голосов

З'явилися питання?

Задати питання

Відгуки

Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33