м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
від 6000 грн.
Терміни:
від 3 місяців
Замовити ліквідацію Благодійного фонду

Ліквідація Благодійного фонду

ліквідація БФВідповідно до законодавства України, а саме Закону України "Про благодійництво та благодійні організації" та Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" юридична особа припиняється в результаті передання всього свого майна, прав та обов'язків іншим юридичним особам - правонаступникам у результаті злиття, приєднання, поділу, перетворення (реорганізації) або в результаті ліквідації за рішенням, прийнятим засновниками (учасниками) юридичної особи або уповноваженим ними органом, за судовим рішенням або за рішенням органу державної влади, прийнятим у випадках, передбачених законом. 

Реорганізація БФ, що має статус юридичної особи, здійснюється шляхом злиття, поділу або приєднання його до іншого Благодійного Фонду такого самого статусу.

Ліквідація БФ, що має статус юридичної особи, здійснюється шляхом його саморозпуску за рішенням фонду, прийнятим вищим органом управління Благодійного Фонду на підставі статуту.

Для припинення діяльності Благодійного фонду необхідні:

  • свідоцтво або виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • свідоцтво про легалізацію БФ з органу юстиції;
  • статут БФ;
  • довідку з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій (ЄДРПОУ);
  • податкову та фінансову звітність.
Оценить: Рейтинг 2,5 - 4 голосов

Питання - відповіді

Ликвидация Благотворительного фонда

Благотворительный фонд, который я возглавляю, прекращает свою деятельность. Как это правильно оформить и какие сроки процедуры?

Відповідь: В случае прекращения деятельности Вам необходимо провести процедуру прекращения путем ликвидации. Решение о ликвидации принимает орган управления уполномоченным на это уставом Фонда. Фонд считается таким, что прекратил свою деятельность с момента внесения соответствующей записи в Единый государственный реестр юридических лиц, физических лиц-предпринимателей и общественных формирований (далее – ЕГР). Срок внесения соответствующей записи в ЕГР – не раньше истечения срока предъявления требований кредиторов, что составляет два месяца, с момента внесения в ЕГР записи о том что Фонд находится в состоянии прекращения своей деятельности.

Ликвидация БФ

скажите, сколько стоит ликвидация благотворительной организации? хоз деятельность не велась. спасибо

Відповідь:

Задати питання

Відгуки

Користувач: Лидия 29 травня 2015 р. 09:37:29
Ликвидировали благотворительный фонд. Быстро и без загвоздок. Понравилась работа сотрудников. Цена очень порадовала
Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33