м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
2 000 грн.
Терміни:
1-3 дні
Замовити

Перереєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю

Після державної реєстрації та початку діяльності ТОВ/ПП може виникнути необхідність внесення змін до установчих документів ТОВ/ПП та відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

Згідно чинного законодавства України Ви маєте право вносити зміни до установчих документів ТОВ/ПП та зміни відомостей про підприємствр, які містяться в Єдиному державному реєстрі, не пов'язані із  змінами, що  вносяться до установчих документів підприємства або не підлягають державній реєстрації.

Ці зміни можна провести шляхом внесення записів до Єдиного державного реєстру подавши необхідні документи державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи ТОВ/ПП.

Так в ст. 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців»зазначено:

Державний  реєстратор за відсутності підстав для залишення без розгляду  документів  про  внесення  змін  до  відомостей  про юридичну  особу,  які  містяться  в  Єдиному  державному  реєстрі, зобов'язаний внести не пізніше наступного робочого дня з  дати  їх надходження  запис  про  внесення  змін  і в той самий день подати відповідним  органам  статистики,  державної  податкової   служби, Пенсійного  фонду  України  інформацію  з реєстраційної картки про внесення  змін  до  відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису.

Водночас із внесенням до Єдиного  державного реєстру запису про зміну відомостей про юридичну особу,  які відповідно до цього  Закону зазначаються у виписці з Єдиного державного реєстру, державний    реєстратор   повинен   видати   (надіслати   поштовим відправленням з описом вкладення) заявнику виписку з Єдиного державного реєстру.

Зареєструвати зміни до установчих документів та/або відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі Вам допоможуть фахівці нашої компанії, а саме зміни:

Оценить: Рейтинг 0,5 - 6 голосов

Питання - відповіді

Общественная организация

Добрый вечер. Я директор частного предприятия,которое занимается бальными танцами для детей. Хотела узнать,можно ли переоформить частное предприятие в детско-юношеский центр? И если это возможно,что для етого нужно и какова стоимость услуги в этом случае? Спасибо за ответ.

Відповідь:

Задати питання

Інші послуги

Відгуки

Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33