м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
1 000 грн.
Терміни:
3 дні
Замовити

РЕЄСТРАЦІЯ ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ ГРОМАДСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ

 

Строк надання послуги - 3 робочі дні

Вартість послуги - 300 грн.

 

Громадське об'єднання зі статусом юридичної особи може мати відокремлені підрозділи, які утворюються за рішенням відповідного керівного органу громадського об'єднання згідно із статутом, у порядку, визначеному законодавством України.

Відокремлені підрозділи громадського об’єднання, як правило, не є юридичними особами, а утворюються та здійснюють свою діяльність на основі статуту громадського об’єднання.

Відокремлені підрозділи громадського об’єднання зі статусом юридичної особи можуть мати своє положення, якщо це передбачено статутом громадського об’єднання. Положення про відокремлений підрозділ громадського об’єднання містить інформацію про найменування відокремленого підрозділу, назву керівних (та в разі потреби контролюючих) органів, порядок обрання (призначення), строк повноважень, перелік повноважень керівних (та в разі потреби контролюючих) органів. Положення про відокремлений підрозділ громадського об’єднання не може суперечити законам та статуту громадського об’єднання.

Відомості та документи необхідні для отримання послуги:

  • найменування відокремленого підрозділу,
  • місцезнаходження відокремленого підрозділу
  • копія паспорта та ідентифікаційного номера і контактний номер телефону керівника відокремленого підрозділу.

Документи необхідні для реєстрації:

  • Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про створення відокремленого підрозділу. (для Вас підготують спеціалісти нашої компанії)

Спеціалісти нашої компанії з радістю допоможуть у вирішенні питання щодо реєстрації відокремленого підрозділу громадського об’єднання.

Для того, щоб скористатися послугою, достатньо зателефонувати нам або залишити заявку на сайті: yustra.com.uа або написати на нашу електронну пошту: office@yustra.com.ua.

 

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

(044) 331 14 47, (098) 028 75 33,

(063) 650 99-95, (050) 389 75 33.

Будемо раді Вам допомогти!

Оценить: Рейтинг 0,0 - 3 голосов

З'явилися питання?

Задати питання

Відгуки

Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33