м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
750 грн.
Терміни:
від 10 днів
Замовити отримання відомостей з Єдиного реєстра про підприємства по яких порушено справу про банкрутство

Надання відомостей з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство у відділі з питань банкрутства Головного управління юстиції у м. Києві

отримання відомостей із реєстра про банкротствоІнформаційна довідка з Єдиного реєстру підприємств (далі – довідка) – це документ, який безоплатно надається за письмовим запитом юридичної особи або фізичної особи – підприємця (далі – заявник) про отримання відносно нього (заявника) довідки з Єдиного реєстру підприємств. Довідка містить інформацію стосовно порушення щодо заявника провадження у справі про банкрутство, визнання його банкрутом, перебування у процедурі банкрутства або про відсутність у Єдиному реєстрі підприємств відомостей про заявника.

Довідка надається протягом десяти робочих днів з дати надходження запиту. Довідка виготовляється на бланку Головного управління юстиції у м. Києві та підписується начальником Головного управління юстиції у м. Києві або першим заступником начальника Головного управління юстиції у м. Києві.

Оценить: Рейтинг 0,0 - 0 голосов

З'явилися питання?

Задати питання

Відгуки

Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33