м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
2 000 грн.
Терміни:
1-2 дні
Замовити перереєстрацію статуту Товариства з обмеженою відповідальністю

РЕЄСТРАЦІЯ ЗМІН ДО СТАТУТУ ТОВ або ТДВ у зв’язку з приведенням його у відповідність до Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю

Згідно ч.3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (надалі по тексту - Закон №2275-VIII) протягом року з дня набрання чинності цим Законом положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають цьому Закону, є чинними в частині, що відповідає законодавству станом на день набрання чинності цим Законом. Цей пункт не застосовується після внесення змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю.

Закон №2275-VIII прийнятий 06.02.2018 року, набрав чинності 17.06.2018 року, а отже 17.06.2019 года закінчується строк наданий законодавцем для приведення статутів товариств з обмеженою відповідальністю (надалі – ТОВ) та товариств з додатковою відповідальністю (надалі – ТДВ) у відповідність нормам чинного законодавства України!

 

Так у статуті товариства зазначаються відомості про:

  1. повне та скорочене (за наявності) найменування товариства;
  2. органи управління товариством, їх компетенцію, порядок прийняття ними рішень;
  3. порядок вступу до товариства та виходу з нього.

 

Статут товариства може містити інші відомості, що не суперечать закону.

Перелік обов’язкових положень Статуту ТОВ значно скоротився, і зміст повинен бути наповнений таким чином щоб врегулювати відносити між учасниками товариства (правила входу/виходу/виключення учасника з ТОВ, порядок розподілу прибутку, передачі частки іншим особам, самому товариству, виплата частки в статутному капіталі, порядок виплати дивідендів тощо), унеможливити незаконне володіння та управління ТОВ та/або ТДВ, дозволяти ефективно контролювати виконавчий орган, наприклад шляхом заборони директору без дозволу учасників підписувати договори сума, яких перевищує встановлений ліміт, зокрема і тому, що прийнятий в рамках впровадження так званого антирейдерського законодавства.

Зараз переважна більшість ТОВ зараз працюють керуючись статутом, який повторює "сухі" положення старого законодавства. Статут затверджують лише як формальний документ, не вчитуючись у зміст, а сприймаючи його, як документ необхідний для реєстрації.

Закон №2275-VIII містить перелік питань, що відносяться до виключної компетенції загальних зборів та кількість голосів, які необхідно для прийняття того чи іншого рішення, з можливістю передбачити в статуті Товариства самостійно визначити кількість голосів, необхідних для прийняття рішення, по деяких питаннях діяльності Товариства. Також Закон №2275-VIII визначає порядок скликання загальних зборів учасників товариства, проведення загальних зборів учасників, особливості проведення загальних зборів учасників товариством, що має одного учасника, обов’язки та відповідальність членів наглядової ради товариства та членів виконавчого органу товариства, що має бути зокрема і відображено в статуті товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю, а точніше в новій редакції статуту затвердженій з дотриманням вимог чинного законодавства України.

Розробити статут з урахуванням можливих ризиків складно без кваліфікованої допомоги, тому спеціалісти нашої компанії вивчивши законодавство та з урахуванням практичного досвіду з радістю допоможуть Вам у вирішенні цього питання! Пропонуємо розробити статут, який стане "робочим", а не формальним документом!

При цьому є хибною є думка про те, що зміст статуту ТОВ важливий для товариств, якими володіють двоє і більше учасників, оскільки зміни до статуту товариства не вносяться у зв’язку зі зміною складу учасників товариства (виключенням є тільки випадки коли перелік учасників та розмір їх часток у статутному товариства наведено в статуті). Тому, важливо одразу розробити статут, який не потрібно буде постійно змінювати, у разі зміни складу учасників чи переобрання Директора Товариства.

 

 

 

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

 

 

(044) 331 14 47, (098) 028 75 33,

(063) 650 99-95, (050) 389 75 33.

Будемо раді Вам допомогти!

Оценить: Рейтинг 0,0 - 3 голосов

З'явилися питання?

Задати питання

Інші послуги

Відгуки

Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33