м. Київ, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618
Вартість:
від 5 000 грн.
Терміни:
3 дні
Замовити реєстрацію громадської спілки

Реєстрація громадських об'єднань або союзів

Громадський спілка - це добровільне, самоврядне, некомерційне і створене за ініціативи громадян формування, що об'єдналися на основі спільності інтересів, для реалізації спільних цілей, зазначених у статуті громадської спілки.

Документи для реєстрації громадських об'єднань:

  • відомості не менше 2-х засновників Спілки(повне найменування, ідентифікаційний код, юридична адреса, ПІБ особи, яка уопвноважена приймати участь в установчих зборах)(засновниками Спілки можуть бути юридичні особи приватного права в тому числі громадські об'єднання зі статусом юридичної особи);
  • виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (кожного засновника);
  • свідоцтво про легалізацію ГО з органу юстиції (кожного  засновника);
  • довідку з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій (ЄДРПОУ)(кожного  засновника);
  • статут(кожного засновника);
  • копію паспорту та ідентифікаційного коду особи, яка уповноважена приймати участь в установчих зборах кожного засновника та керівника Спілки;
  • місцезнаходження(юридичну адресу) Спілки (може бути місце реєстрації одного з членів Спілки або фактичне місцезнаходження офісу Спілки або купівля юридичної адреси) та документ підтверджуючий місцезнаходження Спілки;
  • назву Спілки(повну та скорочену)разом з назвою українською мовою можна вказати назву на будь-якому іншому мовою, при бажанні;
  • інформацію ро діяльність якою буде займатися Спілка;
  • відомості(ПІБ, дата народження, контактний номер телефону, посаду в правлінні) членів органів управління Спілки (Президент Спілки, Віце-президент Спілки, член Правління, а також Голова та два члени Ревізійної комісії).

Після завершення процедури Ви отримаєте:

  • виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • свідоцтво про легалізацію ВГО з Державної реєстраційної служби України;
  • завірений статут;
  • довідку з Управління Пенсійного фонду України;
  • печатку.

Громадська спілка, яка має намір здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи, підлягає реєстрації в порядку, визначеному Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», з урахуванням особливостей, встановлених Законом. Реєстрація громадського Союзу проводиться безкоштовно управлінням юстиції, уповноважений орган з питань реєстрації, яке знаходиться за місцезнаходженням громадського союзу.

Для реєстрації спілки керівник або особа (особи), яка має право представляти громадський союз для реєстрації, протягом 60 днів з дня утворення громадського союзу представляє (направляє поштовим відправленням) до уповноваженого органу з питань реєстрації заяву за формою, затвердженою Міністерством юстиції України.

До якого додаються такі документи:

  • примірник протоколу установчих зборів;
  • статут громадської спілки (у двох примірниках), який приймається на установчих зборах;
  • відомості про керівні органи громадської спілки із зазначенням прізвища, імені, по батькові (за наявності), дати народження керівника, інших членів керівних органів, посади в керівних органах, контактного номера телефону та інших засобів зв'язку. Також зазначаються відомості про особу (осіб), яка має право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій, до яких додається письмова згода цієї особи, якщо така особа не було присутнє на установчих зборах;
  • заповнену реєстраційну картку за Формою № 1 «на проведення державної реєстрації юридичної особи»;

Також, додатково надаються документи , що містять відомості про структуру власності засновників .

Заява, відомості про органи громадського об'єднання, відомості про особу (осіб), яка має право представляти громадський союз для здійснення реєстраційних дій.

Заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації юридичної особи підписує керівник або особа (особи), яка має право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій. Справжність підпису зазначеної особи на заяві про реєстрацію державного об'єднання засвідчується нотаріально.

Якщо засновником (засновниками) громадської спілки - іноземна юридична особа, додатково подається легалізований у встановленому порядку документ про підтвердження реєстрації іноземної юридичної особи в країні її місцезнаходження - виписка з торговельного, банківського або судового реєстру.

Документи повинні бути викладені державною мовою. У разі неподання документів для реєстрації громадського об'єднання протягом 60 днів з дня його утворення таке громадське об'єднання вважається утвореним.

Після отримання заяви та доданих до нього документів уповноважений орган з питань реєстрації протягом семи робочих днів з дня їх отримання приймає рішення про реєстрацію або про відмову в реєстрації громадського об'єднання, про направлення документів на доопрацювання або про залишення документів без розгляду по суті.

Оценить: Рейтинг 5,0 - 2 голосов

Дополнительные услуги

Послуга Вартість Терміни
Виписка, Витяг, Довідка 500 грн. від 1-го робочого дня
Отримання всеукраїнського статусу громадського об'єднання 1000 грн. 10 днiв

З'явилися питання?

Задати питання

Корисні статті

Відгуки

Залишити відгук
Ваша оцінка:
Послугу можна замовити або отримати консультацію за телефонами (044) 331-14-47 или (098) 028-75-33